Devam Eden Projeler

Bakırköy, Koşuyolu Caddesi’nde yer alan Habitat Park Start,Kartaltepe Karakolu paralelindedir.27 Daireden oluşan tek blok halinde inşa edilecek olan projemiz, 3485 m2 inşaat alanı ,871 m² arsa alanına sahiptir.%35 yeşil alan olarak inşa edilecek olup 1+1,2+1 ve deniz manzaralı 4+1 dublex seçeneklerinden oluşmaktadır. Belde Group güvencesi ile şehir merkezlerinde konumlandırılan diğer projelerimiz gibi,Habitat Park Start’da ,sosyal alan ihtiyaçlarınız düşünülerek, alışveriş merkezleri,İstanbul Caddesi ve Bakırköy Meydan’a yürüme mesafesinde,AtatürkHavaalanı’na sadece dakikalarca uzaklıktadır. Önümüzdeki yıllarda yapımı planlanan Tema Park’a olan yakın mesafesi ile de yatırım ve kullanım için en gözde tercihtir.Marmara Park Alışveriş Merkezi ve Veliefendi Hipodromu da yakınlığı ile projemize değer katan alanlardır. Binaya ait asansör,hidrofor ve jenaratör gibi özellikler bulunacak, kullanılacak tüm markalar TSE standartlarına uygun olacaktır Apartman sakinlerinin kullanabileceği toplantı odası ve otopark kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için sunduğumuz diğer özelliklerdir.
İnşaat Alanı: 3485 m²
Küçükçekmece Cennet Mahallesi Koru Florya karşısında yer alan projemiz E-5 üzerinde olup Hürriyet Meydanına çok yakındır.1102,70 m² arsaya sahip olup toplam inşaat alanı 3278 m² dir.Apartmana ait sığınak ve yeşil alanı bulunmaktadır. 2+1 , 3+1 olmak üzere 2 farklı tip normal daire olup , 3+2 , 4+2 ve 5+2 olmak üzerede 3 farklı tip dublex daireler bulunmaktadır.Çift asansöre sahip olup, daire içlerinde kullanılacak bütün malzemeler birinci sınıf kalitededir.Binamızdaki tüm markalar TSE'li olacaktır.
İnşaat Alanı: 3278 m²
Kadıköy, Yoğurtçu Parkı karşısında yer alan projemiz, Kadıköy Boğa Meydanı ile Şükrü saraçoğlu stadyumu arasında yer almaktadır.762 m² arsa üzerine kurulu projemiz, iki bloktan oluşmaktadır. Her iki bloğu kapsayan otoparkı , her daireye ait bağımsız depoları bulunmaktadır .İki blok arasında geniş yeşil alana sahiptir.2+1 ve 1+1 daire tipleri bulunmaktadır.
İnşaat Alanı: 3367 m²


DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİNİN YANI BAŞINDA YATIRIM DEĞERİ YÜKSEK 92 ADET 54 M2 2+0 DAİRELER LANSMANA ÖZEL FİYATLARI İLE FIRSATI KAÇIRMAYIN!!!
İnşaat Alanı: 7060 M2