HOŞGELDİNİZ

Güler yüzle hizmet...

Geleceğin Tasarımları

Sizin için tasarlandı...

X-Design Mimariler

Yeni Nesil Mühendislik...

HAKKIMIZDA

1972 yılından beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamız, bir çok prestijli projeleri başarı ile tamamlayarak, kısa zamanda yaptığı işlerle sektörde öncü olma yolunda hızla ilerlemiştir. Yapmış olduğu projelerde önceliği, kaliteye ve sağlamlığa veren Belde Group, estetik yönünden de diğer firmalardan ayrılmaktadır. Her projesinde deprem konusundaki hassasiyetini ön planda tutarak zemin araştırmalarını özenle yaptırmakta ve bu araştırmalara uygun projeler inşa etmektedir.

VİZYON

Belde Group 41 yıllık tecrübesiyle mimari ve teknolojik gelişmelerden üst düzeyde faydalanarak modern ve güvenilir yaşam alanları yaratmayı ilke edinmiştir. Yeni çalışmalarında da bu kimliğini korumaya ve geliştirmeye devam edecektir.Hedefimiz sektörde mesleki sorumluluk taşıyan, yaşam kalitesini yükselten, mühendislik bilim dalına dayalı hizmet üretmeye çalışan ve yapılara estetik ruh katan , modern yaşam alanları meydana getiren öncü bir kurum olmaktır.

MİSYON

Bizler ve gelecek kuşaklarımız için; temel barınma ihtiyacını gidermeyi, doğal, modern olanaklarla sosyal ve kültürel bağlarını eksiksiz kurarak doğaya ve çevreye uyum sağlayan güvenilir yaşam alanları inşa etmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Mimariye, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uymak. Teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün kendini yenilemek ve geliştirmek. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, projelerini bu doğrultuda gerçekleştirmek. Çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak ve yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymak.